Patří Egypt mezi vaše dovolenkové stálice a ani letos na tom nehodláte nic měnit? Pokud vám současně nedělá problém odlet doslova na poslední chvíli, máme pro vás skvělou nabídku! V nabídce Last Minute pobytů se objevil zájezd do egyptské Hurghady, za který zaplatíte jen 11 590 Kč. Odlet je již zítra, ale nepanikařte, cestovka se o vše postará. V ceně je zahrnuto ubytování v hotelu a to dokonce na 14 dní, strava All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy i letištní transfery. Kdyby cokoli, k ruce vám bude zkušený delegát. Pro inspiraci nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o jednotlivých letoviscích.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 12 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR, nebo antigenního testu. Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní) a očkovaní cestující se tak nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu Minamark Beach Resort v termínu 22.5. – 4.6.2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii najdete zde>>)

Egypt z Prahy na 14 dní s ALL INCLUSIVE za 11590 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!