Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

V dnešním příspěvku se zaměříme na to, jak můžete být pravidelně a spolehlivě informováni o každé akci, o které budeme informovat. Platnost dobrých nabídek je totiž v hodinách, těch nejlepších pak v minutách. A to zvlášt v obdobích, kdy na levnou dovolenou chtějí v podstatě všichni :).

1/ Jako první bych doporučoval přihlásit se k emailovému zpravodaji zde

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

S každým příspěvkem, který vložíme, dostanete automaticky upozornění, které vypadá takto

email

Jak vidíte, velice snadno se můžete z odbněru odhlásit a jiné nabídky, než na levnou dovolenou, od nás nedostanete. Chceme budovat vztahy na vzájemné spokojenosti, protože jen spokojený návštěvník o nás řekne svému okolí a pravidelně nás bude navštěvovat.

Problém emailů je, že vám často bude chodit do složky „Hromadné“, kde ho snadno přehlédnete. Je tedy žádoucí na něj kliknout, tlačítko držet a přetáhnout ho do složky „Primární“. Email tak pozná, že jde o poštu, kterou chcete vidět a příště ho již zařadí správně. Pro naše emailové odběratele připravujeme i super akce, jako možnost stáhnout si všechny průvodce zdarma v pdf, nebo informace o superlastminute pobytech, které by kvůli platnosti v minutách nemělo smysl dávat na web.

email 2

2/ Dalším místem, kde nás můžete sledovat, je náš Facebook

Jde o velmi populární kanál, ale bohužel jen malá část našich fanoušků vidí nabídky, které zobrazíme. Důvodem jsou peníze, kdy FB chce, aby stránky za zobrazení platily, jinak zobrazí příspěvek jen části uživatelům. Pokud chcete, aby vám už neunikl žádný tip na levnou dovolenou, stačí nyní udělat následující:

1/ najedte myší na „Tohle se mi líbí“
2/ klikněte na „Zobrazit jako první“

1


Odted už vám žádný tip na levné letenky neunikne. Pokud tuto možnost ještě nemáte (Facebook ji postupně zavádí), klikněte na „Dostávat upozornění“

Ten druhý je, že budete aktivní u našich příspěvků. budete je lajkovat, komentovat, sdílet… Facebook tak vyhodnotí, že jsou pro vás důležité a bude vám je zobrazovat častěji.

3/ Přidejte si nás na Seznam.cz

Pokud máte účet na Seznamu, klikněte na tento odkaz. Zobrazí se vám tato tabulka, kterou potvrdíte kliknutím na „Ano, chci přidat zprávy„. Doporučoval bych také odklikat všechny věci, které vás nezajímají a na hl,avní stránce Seznamu je nepotřebujete. Levnocestování se tak dostane výš a budete ho mít více na očích.

seznam levnocestovani

4/ Pravidelně navštěvujte náš web 🙂

Aktuální příspěvky jsou vždy nahoře, tudíž není třeba mnoho času pro kontrolu. A vězte, že nás vaše návštěva vždy velice potěší :). Vaše spokojenost je naším cílem, pro který celý web tvoříme.