Skvělá možnost na All Inclusive dovolenou v Dominikánské republice na last minute, se objevila na webu Dovolena.cz. Za 9 dní zaplatíte pouze 23990Kč a v ceně jsou přitom letenky z/do Prahy, doprava na místě, hotel, služby delegáta a především All Inclusive. Hotel je přitom až překvapivě dobře hodnocen, jak se nejlépe můžete přesvědčit na TripAdvisoru, kde najdete i autentické fotky lidí, kteří ho navštívili. Před zakoupením doporučuji pročíst recenze i na Bookingu a Invii. Pokud se ale pro dovolenou rozhodnete, s nákupem neotálejte – hotel je přímo u pobřeží Karibského moře a za tuto cenu nebude mít tip dlouhého trvání.

 

<

 

 

Hotel Whala! Bavaro na termín 27.01.2016 – 04.02.2016 můžete zarezervovat zde >>

 

 

 

 

Dominikána z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 23990Kč! (v ceně obě letenky, hotel, doprava, delegát, AI)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!