Velmi výhodných letenek z Vídně do Zadaru za 1890Kč využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Já zvolil pro názornost prodloužený víkend, nicméně volný je i termín na 8 dní a cena příliš nevzroste. V případě zájmu si s nákupem letenek pospěšte, za nejlepší cenu je jen několik letenek a s obsazeností letadla jejich cena stoupá. Průvodce Chorvatskem, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (dopravu na místě, případné vstupy) a ověřit dostupnost jak levných letenek, tak vhodného ubytování. Zvýšenou pozornost také věnujte brzkému odletu z Vídně (7:00).

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Eurowings na trase Vienna – Zadar – Vienna s datumem 24.- 26. června za 69,9€. Pokud chcete pobyt na 8 dní, zvolte datum 5. – 12. června za stejnou cenu.

 

 

 

Všechna ubytování na prodloužený víkend, naleznete zde >>

Všechna ubytování na 8-denní termín, naleznete zde >>

 

 

Na nejlepší cenu dosáhnete, pokud vezmete tento skvěle hodnocený apartmán pro 4 osoby za 550Kč/osoba/prodloužený víkend. Nicméně i pokud pojedete ve dvou, cena se o moc nezvýší. Toto velmi dobře hodnocené ubytování získáte za 750Kč na osobu a cena z aleteny + pobyt tedy bude pouze 2650Kč. Vybrat si samozřejmě můžete kvalitnější, to už je na preferencích každého čtenáře.

 

 

 

Chorvatsko na konci června v prodlouženém víkendu za 2440Kč! (s možností na 8 dní)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!