Cestovní kanceláře / TRAVEL FAMILY
Logo TRAVEL FAMILY

TRAVEL FAMILY

On-line prodej zájezdů, recenze, slevy, kontakt.

O cestovní kanceláři TRAVEL FAMILY

Travel Family je stabilní a silná cestovní kancelář, která se řadí do sedmičky nejúspěšnějších českých cestovních kanceláří. Ročně s ní vycestuje na dovolenou téměř 100 000 klientů.

Jedná se o skupinu cestovních kanceláří - Vítkovice Tours, Viamare, VTT a Kovotour plus. Na trhu působí již přes 30 let.

Značka Vítkovice tours je českou jedničkou na Chorvatsko s nabídkou více jak 500 ubytovacích zařízení po celém pobřeží Jadranského moře. Značky Viamare a VTT jsou specialisté na Řecko, řecké ostrovy a Kypr s nejširší nabídkou na českém trhu. Značka Kovotour Plus je českou jedničkou na letní dovolenou v Černé hoře.

CK Travel Family je členem Asociace cestovních kanceláří ČR a AČCKA. Zájezdy i letenky můžete zakoupit na kterékoliv pobočce Travel Family, u autorizovaných prodejců, na webu cestovní kanceláře, nebo v našem vyhledávači levných zájezdů.

Jaké zájezdy cestovní kancelář TRAVEL FAMILY nabízí?

Travel Family nabízí zahraniční zájezdy do více než 30ti destinací po celém světě, tuzemské pobyty, lázeňské a wellness pobyty nejen v České republice, poznávací zájezdy, zájezdy na míru sestavené dle vašich požadavků, organizaci služebních cest, autokarové jízdenky, samostatné letenky a vlakové jízdenky, delegáty v destinacích, pronájmy aut, pronájmy jachet a plavby lodí.

Vybírat můžete z leteckých zájezdů z Prahy, Brna a Ostravy. dále z autobusových zájezdů až z 88 nástupních míst v ČR a rovněž ze zájezdů s vlastní dopravou.

Do jakých zemí můžete s CK TRAVEL FAMILY cestovat?

Možností je opravdu spousta: od exotických krajin jako Maledivy, Spojené Arabské Emiráty, Zanzibar, Kuba, Dominikánská republika až po tradičnější destinace, jako Řecko, Chorvatsko, Kypr, Bulharsko, Černá Hora, Slovensko, Maďarsko, Španělsko, Itálie, Kanárské ostrovy, Polsko, Portugalsko, Albánie, Malta, Rakousko, Slovinsko, Švédsko, Francie a Norsko. Samozřejmostí jsou pobyty v tuzemsku. Za lyžováním se vydáte do Rakouska.

Samostatné letenky můžete zakoupit téměř do všech zemí světa - Evropa, Afrika, Asie, Severní i Jižní Amerika, Austrálie a Oceánie.

Slevy a slevové kupony s CK TRAVEL FAMILY

Společnost Travel Family nabízí slevy na First, Last a Super last minute zájezdy. Rovněž poskytuje slevy pro děti.

Klienti, kteří využili služeb cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY mají možnost čerpat věrnostní slevu až 3 %. Věrnostní slevu je možné uplatnit pouze na katalogové ceny. Věrnostní slevu nelze uplatnit na již cenově zvýhodněné zájezdy nebo zvýhodněné ceny letenek pro děti.

Rozhodně se vyplatí sledovat facebookové stránky, kde bývají zveřejňovány různé akční nabídky.

Historie cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY

Cestovní kancelář Travel Family byla založena v roce 1991. O několik let později v roce 2018 zahájila novou etapu - členy její skupiny se staly cestovní kanceláře Viamare, VTT a Vítkovice Tours. V roce 2019 pak do této rodiny přibyla cestovní kancelář Kovotour Plus. Rodina specialistů na zájezdy tak nyní patří mezi největší cestovní kanceláře v České republice a představuje silnou a stabilní společnost.

Reklamace zájezdu s CK TRAVEL FAMILY

Každý zákazník má právo podat v případě nespokojenosti reklamaci, a to bez zbytečného odkladu - nejpozději do 2 let od skončení zájezdu.

Reklamace musí být podána písemně nebo sdělena ústně delegátovi v místě zájezdu nebo přímo v cestovní kanceláři a zanesena do protokolu podepsaného jak delegátem / prodejcem v CK, tak i zákazníkem. Vyrozumění reklamace musí být známo do 30 pracovních dnů ode dne jejího podání.

Písemnou reklamaci můžete podat přímo na pobočce v Praze, nebo zaslat poštou na adresu: TRAVEL FAMILY s.r.o., Palackého 717 / 11, Praha 1, 110 00.

First minute zájezdy s CK TRAVEL FAMILY

V případě, že zakoupíte zájezd s dostatečným předstihem, můžete ušetřit až několik tisíc. Sleva dosahuje až 40 % a navíc můžete získat 5% slevu při plné úhradě. Všechny First minute zájezdy najdete zde.

Last minute zájezdy s CK TRAVEL FAMILY

Ušetřit můžete i v opačném případě, tedy pokud s koupí počkáte na poslední chvíli. Díky Last minute nabídkám můžete sehnat zájezdy za skvělé ceny a ušetřit nemalou finanční částku. Všechny Last minute zájezdy naleznete zde.

Super minute zájezdy s CK TRAVEL FAMILY

Pokud vám nevadí odlet doslova na poslední chvíli, pak můžete využít Super last minute nabídky. Všechny akční nabídky najdete na webu cestovní kanceláře.

Aktuální katalog zájezdů s CK TRAVEL FAMILY

Všechny aktuální katalogy seženete na kterékoliv pobočce CK Travel Family. Prolistovat si je můžete i online na webu prodejce.

Kontakt na CK TRAVEL FAMILY

Pobočky CK Travel Family najdete v Praze a Ostravě.

V případě nejasností ohledně vašeho zájezdu, změn v rezervaci, storna a dalších dotazů, kontaktujte cestovní kancelář na telefonním čísle +420 222 206 206 nebo e-mailem na adresu: cestovani@travelfamily.cz.

Cestovní kancelář můžete kontaktovat prostřednictvím facebookových stránek, kde má zprovozněnou možnost zasílání soukromých zpráv.

Vrácení zálohy u CK TRAVEL FAMILY

Pokud si klient při objednávce zájezdu objedná balíček Flexibilní dovolená PLUS, má nárok na bezplatné odstoupení od smlouvy v období 45 - 30 dnů před zahájením čerpání služeb. Na hodnotu uhrazených záloh bude klientovi vystaven voucher, který lze následně uplatnit na jakýkoliv jiný zájezd / pobyt z nabídky TRAVEL FAMILY s realizací do 31. 12. 2022. Neuplatněná záloha bude po uplynutí tohoto data klientovi vrácena.