Cenově dostupná svatba na Maledivách

Cenově dostupná svatba na Maledivách

Pokud je Vaším snem svatební obřad, kde jste důležití jen vy dva, bez stresu a složitého plánování, mohla by vás zaujmout svatba na Maledivách. Říci si symbolické a nezapomenutelné „Ano“ na ostrůvku uprostřed Indického oceánu, totiž nemusí být zdaleka tak drahé, jak si možná myslíte a cenově může vyjít i levněji, než klasická svatba. Sice vás za stejnou cenu nečeká mnoho svatebčanů, které mnohdy ani pořádně neznáte, ale zato se můžete v klidu vydechnout, mlčky poslouchat šumění vln a nevěnovat se už ničemu jinému, než jeden druhému. Využít můžete i toho, že Maledivy jsou jen jeden a půl hodiny letadlem od Srí lanky a zaletět si tam rovnou na svatební cestu. Ceny letenek z Malediv na Srí Lanku se pohybují od 2 tisíc.

Nemálo maledivských resortů nabízí svatební služby, ale jak ubytování u nich, tak svatební obřad jsou spojeny s velmi vysokými náklady. A nyní se tedy společně podíváme na to, jak to udělat levněji :).

Základem jsou levné letenky na Maledivy, které seženete s předstihem v cenové relaci 10-15 tisíc/os. K hledání letenek můžete využít např. náš web, který na akční ceny letenek pravidelně upozorňuje.

Jak už jsem zmínil, možnou variantou je spojit svatbu na Maledivách se svatební cestou po Srí Lance. V tom případě bych volil letenky na Srí Lanku a následný přelet na Maledivy. Ceny jsou samozřejmě pohyblivé, záleží na akcích a sezoně, ale reálná cena za letenky bude někde kolem 17 tisíc/os.

Dál budete potřebovat někoho, kdo vám ubytování a svatbu na Maledivách zařídí.  Doporučujeme vám využít web Maledivy-levne.cz, kde se na všem můžete domluvit v češtině a cena za obřad je velice přijatelná.

Na exotickou svatbu v zahraničí nejsou třeba dlouhé přípravy a můžete se vzít na rajském ostrůvku uprostřed Indického oceánu třeba už za pár dní!  O vše bude postaráno, budete obklopeni palmovým hájem a azurově modrým oceánem.Za doprovodu živé maledivské hudby přistoupíte po bílém písku do altánku z palmového listí. Oddá Vás kapitán lodě v místním jazyce divehi (Vaší odpovědí po jeho pokynu bude jednoduše AIKE, tedy ANO) a po obřadu Vám udělí symbolický certifikát.  

Svatba na Maledivách je pouze symbolická, její právní platnost není našimi úřady uznávána, ale to na výjimečné a romantické atmosféře nic neubírá. Pro oficiální stvrzení Vašeho sňatku si na úřad v ČR se svědky můžete jednoduše zajít před odletem nebo po Vašem návratu.

Jediné, co si zařizujete sami, jsou krásné plážové svatební šaty anebo cokoliv, v čem se budete cítit pohodlně a krásně. Pak už chybí jen snubní prstýnky.

Maledivy-levne.cz vám zajistí:

– přípravu originálního svatebního altánku z palmového listí
– živou tradiční hudbu s bubny Bodu Beru
– obřad se symbolickým oddacím listem
– přípitek čerstvým kokosem
– květiny pro nevěstu
– dopravu na ostrov a zpět
– svatební BBQ oběd na pláži či večeři při svíčkách
– služby fotografa

Cena za svatební obřad se pohybuje kolem 500 USD (cca 12500Kč). Cena se může lišit dle počtu lidí, druhu alkoholu, který si budete přát pro svůj novomanželský přípitek a zda budete chtít využít služby profesionálního fotografa nebo Vám bude stačit dokumentace Vašich přátel.

Ubytování v guesthousu se dle sezony pohybuje od 90 – 120 dolarů na osobu, včetně plné penze, pitné vody a ubytovacích tax. 

Pokud si budete chtít vyzkoušet luxus na Maledivách, můžete navštívit 5* resort Club Med Kani a za 120 dolarů na os. včetně dopravy mít od 9 do 18.00 All Inclusive. V resortech, narozdíl od běžných ostrovů, není konzumace alkoholu zakázána.

Kalkulace

Letenky na Maledivy pro dva 30 tisíc
Svatební obřad 12500Kč
Ubytování v guesthousu s plnou penzí na 7 dní cca 13000Kč (v závislosti na měsíci)
Návštěva resortu Club Med Kani vč. dopravy 6000Kč
——

Celkem 61500Kč/2 osoby, tzn. 30750Kč/os. za týden s plnou penzí, obřadem a dnem stráveným v luxusním resortu.