I když to vypadalo, že toto léto bude nutné strávit v Česku, nakonec byste se na pár dní k moři přeci jen rádi vydali? Se zájezdem za 9 390 Kč se na 6 dní podíváte do Bulharska. V ceně budete mít zpáteční letenky s odletem z Prahy, dopravu z letiště na váš hotel a po skončení pobytu zase zpět, služby českého delegáta, ubytování vzdálené 150 m od moře a stravování formou light all inclusive. Hotel je jednodušeji vybavený, vzhledem k ceně je to ale stále slušná nabídka. Tipy k vaší dovolené pak naleznete v průvodci Bulharskem.

 

INFO KE KORONAVIRU: Bulharsko 1. června otevřelo své hranice pro občany EU, při cestě z koronavirem méně zasažeých zemí (jako je ČR) se vás netýká karanténa. Do ČR se od 15. června vrátíte bez testu, Bulharsko totiž patří mezi zeleně označené státy s malým rizikem nákazy.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

Dovolenou v hotelu Elvira můžete zarezervovat zde >> (recenze pak naleznete zde >>).

 

zájezd Bulharsko červenec
Zájezd do Bulharska s light all inclusive, červenec
Bulharsko z Prahy na 6 dní s ALL INCLUSIVE za 9390 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!