Aktuální počasí léto zrovna nepřipomíná. To na bulharském Slunečném pobřeží mají 26 °C a v dalších dnech mají teploty dál růst. Na přelomu července a srpna se do Bulharska můžete na dovolenou vypravit i vy. Kompletní zájezd od cestovní kanceláře vyjde na 10 590 Kč, v dané částce jsou započítány zpáteční letenky z Prahy, doprava z/na letiště na místě, služby českého delegáta, dobře hodnocené ubytování i stravování formou snídaní. Na místě strávíte 13 dní, budete tak mít dost času na koupání i výlety po okolí. Více informací o Bulharsku naleznete v našem průvodci zdarma.

 

INFO KE KORONAVIRU: Bulharsko má od 1. června otevřené hranice pro občany EU, přicestujete bez testu či karantény. Do ČR se pak od 15. června rovněž vrátíte bez testu, Bulharsko totiž patří mezi „zelené státy“ s minimálním rizikem.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

Dovolenou v hotelu Tia Maria můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde).

 

zájezd Bulharsko, Slunečné pobřeží
Zájezd do Bulharska se snídaní, hotel Tia Maria
Bulharsko z Prahy na 13 dní se snídaní za 10 590 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!