I když je k dispozici celá řada termínů, doporučoval bych nákup letenek zbytečně neodkládat. Základem výhodné ceny jsou akční letenky z Prahy do Jakarty za 11590Kč a ty nebudou mít dlouhého trvání. Naproti tomu s letenkami Jakarta – Bali můžete v klidu vyčkat na pozdější dobu, stejně jako s ubytováním. Víza nebudete potřebovat.

 

 

Jako první si musíte zakoupit letenky Praha – Jakarta za 11590Kč << Kalendář termínů >>

Cestovní období je září až duben, v ceně máte odbavené zavazadlo do 30kg.

 

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod>>.

 

Pokud nemáte zkušenosti s individuální dovolenou, doporučuji: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

 

LEvné letenky na BAli

 

 

 

 

Jakmile tyto letenky máte, budete potřebovat letenky z Jakarty na Bali. Společností co přelety poskytují je více, ale pro náš příklad jsem zvolil AirAsia, kde za zpáteční let Jakarta – Bali dáte cca 2500Kč. V ceně je je pouze příruční zavazadlo, pokud budete potřebovat odbavené, je příplatek cca 30€. Pro názornost jsem zvolil datum 9. – 23. září.

 

 

Levné Bali

 

 

Pura Ulun Danu temple on a lake Beratan. Bali
Pura Ulun Danu temple on a lake Beratan. Bali

 

 

Ubytování už je zcela na vašem plánu, ceny začínají na 2000Kč /2 osoby / 14 dní, viz zde >>

 

Jsou to samozřejmě ceny nejnižší, s požadovaným luxusem či žádanou lokalitou stoupají. Nicméně i za 4* hotel zaplatíte jen pár tisíc navíc. K dopravě z letiště do hotelu použijte oficiální taxi služby, ceny jsou regulovány státem. 

 

Ceny jídla jsou podstatně levnější než u nás, dobře se najíte i do 50Kč. Výborné a komplexní informace o Bali z první ruky (na Bali žije) najdete na blogu mého známého Zivotnabali.cz, kde si můžete domluvit i českého průvodce.

 

 

Surfer on the ocean beach at sunset on Bali island, Indonesia
Surfer on the ocean beach at sunset on Bali island, Indonesia
Bali3
Bali

 

Picture of Surfing a Wave. Bali Island. Indonesia.
Picture of Surfing a Wave. Bali Island. Indonesia.
Buddhist temple of Banjar, North Bali, Indonesia
Buddhist temple of Banjar, North Bali, Indonesia
HIT! Bali z Prahy za 14900Kč (letenky + pobyt)
Štítky:        

11 komentářů u „HIT! Bali z Prahy za 14900Kč (letenky + pobyt)

 • 29.7.2015 (12:51)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, koupili jsme letenky na Jakartu a chtěla bych se zeptat, jak je to s přestupy v Berlíně a Abu Dhabi. Kufry jdou z Prahy automaticky nebo je musíme někde vyzvednout a znovu odbavit? Jak je to s místy v letadle, dostaneme přidělené již v Praze na všechny lety? Jídlo v letadle si musíme předem objednávat nebo stačí vybrat si v letadle? A poslední dotaz, v Abu Dhabi je přestup na jiný terminál, nevíte, zda jsou propojeny? Děkuji za odpověď.

  Reagovat
  • 30.7.2015 (10:45)
   Trvalý odkaz

   Všechny obrázky jsou (draze) zakoupené z fotobank. Takže si laskavě toho zloděje nechte od cesty a věnujte se raději svému webu.

   Reagovat
 • 30.7.2015 (16:02)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  trošičku jsme zaspali a termíny , které by se nám hodily jsou již obsazené nebo mají pouze 1 volné místo, je tu nějaká šance, že budou slevy na lety do Jakarty v nejbližší době znovu? Případně i u jiné letecké (spolehlivé) společnosti ?
  Děkuji Vám předem za odpověď 🙂

  Reagovat
  • 30.7.2015 (16:04)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, šance jistě, ale za takhle výhodnou cenu z Prahy je to dost nepravděpodobné :(. každopádně pokud se letenky objeví, určitě se o tom u nás dočtete :).

   Reagovat
 • 31.7.2015 (15:11)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  v 1. řadě děkujeme za tento web. A taky za podrobný návod „jak na individuální turistiku“. Jsem v tomto dost nezkušení, takže přišel vhod. Rozhodli jsme se vydat na Bali a máme k této cestě pár otázek:
  ..tedy na jednu z otázek jsme našli odpovědi v příspěvku níže – že zavazadla (1 velké a 1 kabinové) odbavíme v Praze a bez dalších starostí si je vyzvedneme až v Jakartě. Je to tak, že?
  Dále máme trošku obavy z přestupu na jiný terminál v Abu Dhabi, ale snad to zvládneme:-)
  Další dotaz máme k letenkám Air Asia z Jakarty na Bali. Letenky vyjdou na cca 100 Euro tam, 100 Euro pak zpátky (pro oba), ale nevíme jestli je nutné připlácet těch cca 16 Euro za Premium Flex. Je v té základní ceně už i 1 velké zavazadlo jakou Pelikána z Prahy do Jakarty?
  A jak se cenově pohybuje doprava na Bali? Konkrétní ubytování ještě vybráno nemáme, ale počítáme (teoreticky) s variantou, že z letiště bychom se potřebovali přesunout na nejzazší místo ostrova…
  Moc předem děkujeme za odpovědi.

  Reagovat
  • 31.7.2015 (15:48)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   není zač :). K vašim dotazům

   1/ Ano, zavazadlo by mělo letět s vámi. Pro klid v duši dporučuji napsat na letenky@pelikan.cz, je to zákaznický servis Pelikánu.

   2/ Z přesunu mít obavy nemusíte, nevím jaké letenky máte, ale u těch co jsem koukal, je času dost. V případě potřeby se stačí zeptat na informacích, rádi vám pomohou.

   3/ U toho flexu máte odbavené zavazadlo, nutno je jen brát v potaz, že 20kg (Letenky Praha – Jakarta je to 30kg, tak at to není přes váhu). Nicméně jesli nejste ladiči pián a práci si neberete sebou, je myslím 40kg na pár více jak dostačující :).

   4/ s dopravou na Bali doporučuji tento článek http://www.zivotnabali.cz/prakticke-informace/doprava/

   Celkově všechno od Bíbra ohledně Bali je kvalitní, žije tam dlouho a vyzná se. Klidně mu můžete i zkusit napsat, je to v pohodě kluk, kterého osobně znám.

   Reagovat
 • 1.8.2015 (14:45)
  Trvalý odkaz

  Dobrý deň,

  vďaka tomuto článku budeme mať o nádhernu dovolenku postarané a ešte pred pár dňami sme uvažovali o Bulharku. Veľká vďaka za tento web a tento typ.
  Zaujímalo by nás, máme prílet do Jakarty 14:40, koľko času budeme potrebovať na odbavenie a vybavenie víz prípadne výmenu peňazí? Aby sme si vedeli zajednať vhodný let na Bali. Prípadne je to nutné rezervovať dopredu? Veľmi pekne ďakujeme za odpoveď. 🙂

  Reagovat
  • 1.8.2015 (15:27)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   to mě těší :). Osobně bych počítal raději s 3 hodinami a více, zejména proto, pokud by letadlo mělo zpoždění. A zvážil bych odpolední prohlídku Jakarty.

   Letenky můžete údajně koupit i na letišti (a mnohdy levněji), ale vím to pouze z doslechu.

   Reagovat
 • 2.8.2015 (20:19)
  Trvalý odkaz

  Dobrý večer,
  Chtěla bych se zeptat,zda-li je možné,po zakoupení letenky do Jakarty v případě uvolnění termínu který by se mi hodil více,Ale nyní je nedostupný,prebookovat datum letu. Všimla jsem si totiž, že občas sem tam nějaký termín i pribyde,zda-li jsou to storna cestujících či co. Děkujiza oodpoved 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!