Bali z Prahy na 21 dní ve 4* hotelu se snídaní za 16090Kč! (letenky + 4* hotel)

Bali z Prahy na 21 dní ve 4* hotelu se snídaní za 16090Kč! (letenky + 4* hotel)

I když už jsem o levné dovolené z Prahy  na Bali psal před několika dny, využijeme poslední volný termín, mající smysl, k připomenutí této akce. Pro názornost jsem zvolil 4* hotel nedaleko letiště, ale nedoporučuji ho rezervovat na celou dobu pobytu. V Denpasaru můžete strávit 1-2 dny na aklimatizaci a zvyknutí si na časový posun, pak bych zamířil dál na ostrov. Ubytování klidně můžete řešit až na místě, ukázka hotelu je především pro názornost, že ubytování na Bali není drahé.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před nákupem letenek věnujte zvýšenou pozornost tomu, že jde o období listopad – prosinec, kdy začíná období deštů.  Více k počasí tomto období napsal Bíbr na svém blogu zivotnabali.cz (známý, co už tam několik let žije a ví, o čem píše). Osobně bych z termínu v listopadu neměl větší obavy, ale určitě je dobré na to čtenáře upozornit. Prosincové termíny bych už bych hodně zvažoval, je to v období deštů. I proto připomínám tuto akci, protože je volný poslední termín, mající dle mého smysl.

Letenky Praha – Bali – Praha za 12590Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Volil bych termín 3. – 26. listopadu. V úvahu připadá i 3. – 12. listopad, ale ten mi přijde na návštěvu Bali dost krátký.

Bali

V ceně máte krom příručního i dvě odbavená zavazadla po 23kg. Jak vidítě, datumů je celá řada, já pro názornost zvolil období 3. – 19. listopadu.

Všechny hotely v názorné datum, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >>

Pro názornost jsem zvolil Grand Bimasena za 7466Kč/celý pobyt/2 osoby. Opět opakuji, že nepokládám za rozumné strávit 15 dní na Bali v Denpasaru a dávám to jen pro příklad toho, že na Bali ubytování nemusí být drahé. Stačí vzít hotel na 1-2 noci, abyste po dlouhé cestě, změně počasí a časovému posunu zrelaxovali. Kam zamířit dál bych se inspiroval třeba právě na stránkách zivotnabali.cz.

Bali