Výhodných letenek z Prahy můžete využít k levnému výletu do Amsterdamu a to včetně víkendů. Datumů je celá řada a pokud se rozhodnete pro prodloužený víkend který je také možný, tak bych vám doporučil i návštěvu nedalekého Rotterdamu. Detailního průvodce po Amsterdamu jsem pro vás připravil zde. Cestopis z Amsterdamu od naší čtenářky, naleznete zde. Zájezdy do Amstrdamu přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si spočítejte všechny náklady, především pak cenu za ubytování. Amsterdam patří mezi poměrně drahé lokality, ale lepší už to nebude a i tak za návštěvu stojí :). Ušetřit můžete tak, že pojedete ve čtyřech lidech, nebo část výletu budete spát v Rotterdamu, který je levnější a za návštěvu určitě stojí. Ubytování si berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na vaše první ubytování a zarezervujte si pobyt přes AirBnb. To vychází výhodněji.

 

I když je odlet až v lednu, tak si ubytování zařidte hned po letenkách. Ne, že byste pak nic nesehnali, ale ubytování v Amsterdamu je drahé a ty nejvýhodnější možnosti bývají vyprodány měsíce dopředu. Čím dřív tedy nakoupíte, tím výhodnější ubytování seženete.

 

 

Letenky zakupte přímo na EasyJet.com např. na datum 12. – 14.1. Ve 2 lidech je cena 1324Kč, pokud vás pojede více, cena ještě více klesne. Datum berte spíš pro názornost, těch možností za stejnou cenu je tam více.

 

Letenky z Prahy do Amsterdamu
Letenky z Prahy do Amsterdamu

 

Amsterdam z Prahy včetně víkendů za 1324Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!