Aktivity / Evropa / Řecko / Řecké ostrovy / Kos / Celodenní plavba na tři ostrovy v okolí Kosu

Celodenní plavba na tři ostrovy v okolí Kosu

Celodenní plavba na tři ostrovy v okolí Kosu

Na co se můžete těšit

Užijte si příjemnou plavbu na tři ostrůvky, které se nachází v blízkosti Kosu. V rámci celodenního výletu si užijete krásné koupání, prohlídku malebných vesniček a relax na palubě lodi. Výlet můžete pořídit na tomto odkazu za cenu od 30 EUR.

Popis plavby a vstupenky

Vydejte se na celodenní výlet a navštivte 3 ostrůvky, které se nachází v blízkosti ostrova Kos. Ostrovy Kalymnos, Plati a Pserimos lákají na krásné koupání i malebné uličky a jejich návštěva bude zajímavým zážitkem. Výlet začíná v ranních hodinách v přístavu hlavního města Kos, kde nastoupíte na vyhlídkovou loďku.

Po hodině plavby se dostanete do městečka Vathi na ostrově Kalymnos. Ostrov nabízí nádherné výhledy a na jeho prozkoumání budete mít přibližně hodinu, během které pořídíte skvělé fotky, ochutnáte místní speciality a objevíte poklidné uličky. 

Po prohlídce ostrova se vrátíte zpět na palubu, kde si vychutnáte skvělý řecký oběd formou bufetu. Těšit se můžete na vepřové a kuřecí souvlaki, tradiční řecké tzatziki, salát a čerstvý chléb. Pro vegetariány je k dispozici bezmasá varianta.

Po obědě se vydáte k nedalekým rybím farmám a zamíříte k místům, kde se často vyskytují delfíni. Pokud budete mít štěstí, můžete spatřit tyto přátelské tvory. 

Vaší další zastávkou bude ostrůvek Plati, kde si dopřejete koupání v průzračných vodách. Na palubě lodi si po koupání můžete zakoupit koktejly za zvýhodněné ceny. Vaší poslední zastávkou bude ostrov Pserimos, na kterém strávíte přibližně hodinu. Na ostrov Kos se navrátíte ve večerních hodinách. 

Výlet můžete pořídit na tomto odkazu za cenu od 30 EUR. 

Pserimos.jpg

Letenky

Praha
Letiště Kos

Doprava

z/na
Nejlevnější dopravaAutobus3,2 EUR / cca 80 Kč
Nejlepší poměr cena / kvalita
Rozvoz z letištěZarezervovat rozvoz od 100 Kč
Nejflexibilnější dopravaPůjčení autaZarezervovat auto
Nejpohodlnější dopravaTaxiObjednat taxi

Pokud využijete některý z levných zájezdů na ostrov Kos, bude vás na místě čekat delegát se zajištěným rozvozem.

Pokud cestujete na Kos bez cestovní kanceláře a nechcete si pronajmout auto, je nejlepší volbou rozvoz se společností Hoppa, či Holidaytaxis. Ten vás bude čekat na letišti a doveze vás až k vašemu hotelu.

Více informací nejen o dopravě naleznete v průvodci letištěm Kos.