8 dní na Gran Canarii + 6 dní na Lanzarote za 9100Kč (letenky + pobyt)

8 dní na Gran Canarii + 6 dní na Lanzarote za 9100Kč (letenky + pobyt)

Dohromady 14 dní na Kanárských ostrovech můžete strávit s naším prvním levnocestovatelským tipem. Dobu v obou destinacích si přitom můžete libovolně zvolit, přelet mezi ostrovy je možný každý den za podobnou cenu. Případně lze navštívit i další ostrovy, jen je třeba počítat s tím, že přílet je na Gran Canarii a odlet z Lazarote (ceny přeletů jsou obdobné, kolem 30€). Uvedené hotely berte jen jako příkladové, osobně bych si raději naplánoval okruhy po ostrovech a ubytování si bral po cestě. Ale každý má samozřejmě jiné zájmy. 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet je z dobře dostupného Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

Protože za uvedenou cenu jsou letenky na trasách: Lipsko – Gran Canaria, Gran Canaria -Lanzarote a Lanzarote – Lipsko, budete potřebovat dohromady 3 letenky.

1/ Leipzig – Gran Canaria zakupte na 12.8. přes stránky Condor.com (nutno ručně vložit údaje)

1

2/ Letenku Gran Canaria – Lanzarote nakupte přes Bintercanarias.com (datum je na vás)

2

3/ Jako poslední potřebujeme letenku Lanzarote – Leipzig. Tu zakoupíme na AirBerlin pro datum 1.9.

3

V ceně je pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek 10 – 20€/ let. Nicméně bych považoval za rozumější vyrazit jen s batohem. Budete mnohem mobilnější a vezmete si jen potřebné. Nemějte obavy, jinak s přítelkyní necestujeme a i když se to může zdát nemožné, není to problém :).

Jak už jsem zmínil, za rozumější považuji skloubit tuto dovolenou s lehkou turistikou a poznáváním Kanárských ostrovů. Nicméně pokud si chcete zajistit i ubytování, hotely naleznete zde:

Hotely na Gran Canarii srovnané dle ceny naleznete zde >>

Hotely na Lanzarote srovnané dle ceny naleznete zde >>

Gran Canaria
Gran Canaria