6 blogů pro snadnější cestování s dětmi

6 blogů pro snadnější cestování s dětmi

Cestování sdětmi není tabu. My jsme pro vás vybrali blogy, které jsou toho důkazem a nalákají vás na dobrodružné výlety sdítky. I když to občas není úplně jednoduché, rodiče blogeři vám ukážou, že se to dá zvládnout levou zadní a ještě si to užít. V dnešním článkunaleznete inspiraci na to, kam se s dětmi vydat, ale i jak to zvládnout, co si zabalit, cenové relace, potřebné dokumenty a samozřejmě tipy na krásná místa, která budou bavit vás i vaše děti. Občas s dětmi nejde vše tak hladce, jak si předem malujeme, ale o to víc zážitků vám dovolená přinese:).

<

lucieernestova.cz

Krásný web a inspirativní blog vám ukáže Lucie a to včetně doporučení, jak sdětmi cestovat a jak je zabavit – kreslí, píše, tvoří a to vše právě pro děti. Lucie je velmi akční člověk a dobrodruh milující přírodu – její život vás nenechá chladnými a budete se chtít také někam vydat. Doporučujeme i článek „Sama se sebou na cestě za sebou“ o její cestě do Indie. Protože oddych od rodičovských povinností je občas také potřeba:).

food-paper-travel.cz

Karolína není vtomto světě blogů žádný nováček. Její blog zmiňujeme především proto, že K. s jejím brambůrkem jsou velcí dobrodruzi a brázdí svět křížem krážem. Nejen, že vám poradí, kam si zajít na pořádný kus dortu, ale i jak si sdítkem zacestovat. Ukáže vám stinné stránky, ale i ty krásné. Jsou cestovatelská dvojka, kterou nesmíte vynechat, pokud hedáte inspiraci na cestu sdětmi.

zivottrochujinak.cz

Lucka, Láďa, jejich blog a jejich příběhy doopravdy otvírají oči, co se týče cestování. Sbalit se se třemi dětmi a odjet za dobrodružstvím, spár kufry, to dá člověku úplně jiný náhled na cestování a výmluvy, proč to nejde. Protože očividně to jde, i když to občas není vůbec jednoduché. Musím říct, že takhle dlouho jsem si dobře nepočetla. Momentálně píší zBali.

cestujsdetmi.sk

Blog Mariky a Michala vám snad ani nemusíme představovat, je to zlatý grál na cestování sdětmi mimo turistické rezorty a do exotických zemí za hubičku. Tato čtyřčlenná rodina vás vezme všude a pořádně se u toho pobavíte a budete unešeni krásou jejich fotek a míst, která navštěvují. Všechno se dá krásně zkombinovat, když se chce :).

slowtravelingworldschoolers.com

„Jakmile se jednou pustíte do cestování „na plný úvazek“, začnete si postupně uvědomovat, s jakým málem si vlastně vystačíte – bez ohledu na to, zda jste osamělý jezdec, nebo pětičlenná rodina.“

ZAsie a dalších krásných destinacívás zdraví dobrodruzi, kteří se také rozhodli všeho nechat a pomaloučku, polehoučku procestovat svět. Říkají si worldskůleři a doopravdy ten svět berou pod řádným dohledem a sdětmi si to velmi užívají. Velmi doporučujeme článek „Cestujeme nalehko“.

sdetmivbaglu.cz

Jana a její dva malí společníci vám dají tipy, rady či triky, kam na malé či velké výlety. Jak v Česku, tak i v zahraničí. Podělí se svámi o osobní zážitky z cest, ze života či zblogování. Jana píše krásně, osobně a má doopravdy co říct. Ale především vám nabídnespousty rad, jak zabavit děti, když už nevíte kudy kam.

Nechte se inspirovat krásnými výlety a naplánujte s dětmi zajímavou dovolenou,

Aneta, www.ejnets.com