Cestování po Americe je velmi trendy, hlavně co se týče letní sezóny. Ať už se chystáte vyjet s partou na road-trip, a nebo za prací, USA vás nezklame. Obrovská země jako USA má tolik, co nabídnout. Přes panenskou přírodu až po města tepající životem a kulturou. Amerika je lákadlem pro cestovatele, kteří chtějí zažít dobrodružství a získat nové zkušenosti.

 

 

 

travelwithmarky.cz

Markétka žije momentálně v Seattlu, kde zároveň pracuje jako au-pair. Moc ráda po státech cestuje, proto u ní na blogu najdete spousty článků plných tipů na cesty. Nedávno také navštívila Havaj, kam se určitě vyplatí vycestovat, pokud zrovna v USA jste, jelikož to samozřejmě cenově vyjde o moc lépe. Její fotky jsou ohromující, jelikož zachycují tu pravou krásu Ameriky.

 

 

Cestology

O Kryštofovi jsme vám už psali, co se týče Thajska. Ale znovu vám připomínáme jeho videa, protože komu se nelení, tomu se zelení. Je totiž na Work&Travel v Jižní Karolíně a má pro vás super tipy na toto oblíbené spojení prace a cestování po Americe. A nejen, že se u jeho videí zasmějete, ale i dodá důležité informace a zkušenosti z jeho cest.

 

 

pajuskanacestach.cz

Florida, New York a plavba lodí z Miami na Bahamy, to všechno stihla Pavla procestovat a napsala vám o tom na blogu. Její články jsou velmi atraktivní, jelikož je to jedna z cestovatelek, která zde nepracuje, ale cestuje v limitovaném čase. Její informace se hodí, pokud plánujete v USA navštívit zajímavá místa. Když se chce, tak se toho dá stihnout dost i za méně času.

 

 

 

Where is Lucy

V případě Lucky bychom vám doporučili si rovnou připravit kufry, protože nejen její videa jsou super, ale i fotky na instagramu dělají USA parádní reklamu. Je to velká cestovatelka, která pracuje jako Au-Pair v Coloradu. Vezme vás na road-tripy – doporučujeme ten z Utahu, kde na vás čeká neuvěřitelná příroda. Brzo od ní čekejte zmapování i dalších míst v USA, které hodlá řádně prozkoumat a pro nás zvědavce i natočit. 🙂

 

 

lovetravelling.cz

Cestovatelky Bára a Klára vás vezmou do New Yorku či Washington a velmi podrobně vám popíší jejich cestu, den po dni se spousty fotek. V New Yorku vám doporučí jejich TOP místa. Další článek, který doporučujeme přečíst je o Work&Travel, kde najdete užitečné tipy jako finance, agentury či něco málo o samotné cestě. 

 

 

Chystáte se do USA? Nezapomeňte nám dát o vaší cestě vědět i na INSTAGRAMU.

Aneta, www.ejnets.com

5 cestovatelů pro dobrodružný výlet do USA
Štítky:        

3 komentáře u „5 cestovatelů pro dobrodružný výlet do USA

 • 18.5.2018 (3:38)
  Trvalý odkaz

  Díky za vaše články a výběry cestovatelských blogů, které jsou všechny úžasné. Těším se na další várku z dalších zemí, které si zase s chutí pročtu. Pokud byste psali o Jižní Americe, měl bych jeden tip na zajímavý blog cestovatelů Dandeeho a Evči
  http://www.yupeeland.com

  Zdraví P. B.

  Reagovat
 • 7.10.2018 (17:07)
  Trvalý odkaz

  USA je naozaj prekrásna krajina. Mala som tu česť ju vidiet na vlastné oči aj ked samozrejme neda sa vidieť všetko 🙂 Ameriku možete spoznam roznymi sposobni tí najodvážnejší sa vydajú na vlastnú päsť na cestu za dobrodružstvom, najoblúbenejší je road trip 🙂 ale mnoho ludí chce vedieť aj informácie o krajine a boja sa chodit sami, vtedy využijú bud miestnu travel agency alebo idú cez slovenskú či českú cestovku všetko má svoje výhody, s cestovkou sa nemusíte starat o prepravu, plánovanie hladanie a ponúkajú rozne kombinácie a plný program napr. to možete vidiet aj tu xxx nevýhoda je že to už neni také dobrodružné, ale stále toho zažijete mnoho 🙂 USA len a len odporúčam

  Edit Jirka// Omlovám se, ale odkaz jsem smazal. Hodně lidí takhle dělá linkbuilding.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *