20% SLEVA na všechny letenky od Ryanairu a Wizzairu

20% SLEVA na všechny letenky od Ryanairu a Wizzairu

Wizzair dnes přišel se svojí poměrně často opakovanou akcí „20% sleva na všechny letenky pro členy Wizzair clubu“ a Ryanair ho v této cenové válce následoval. U Wizzairu se jedná o všechny letenky při koupi s členstvím Wizz (co to je?) u Ryanairu o všechny letenky s odletem do 3.2. (žádné členství není potřeba). Akce u obou dopravců platí pouze dnes.

<

Při nákupu letenek buďte uvážlivý a nekupujte něco jen proto, že je to ve slevě. Osobně z těchto akcí mám někdy pocit, že letenky na těch nejzajímavějších trasách jsou před akcí zdraženy, aby následně byly s velkou pompou dány do slevy :). Ale jde jen o můj pocit, vzhledem k tomu, že ceny letenek se neustále mění, se pro to důkazy hledají jen velmi obtížně (zvýšení ceny může být dáno např. i tím, že žádané trasy se rychle vyprodají). I tak si ale myslím, že si podobná akce zaslouží být zveřejněna, protože někdo využití jistě najde.

Letenky od Wizzairu nakupujte na Wizzair.com, při nákupu členství (pokud ho nemáte), použijte kód WDCSEP15 a získáte slevu 275Kč. Tento kód zadejte přímo při vyhledávání, viz náhled.

Letenky od Ryanairu nakupujte na Ryanair.com.

Mezi letenky, které mi přijdou rozumné, jsou např. letenky Praha – Londýn – Praha o víkendu 5. – 6. 3. za 774Kč, nebo Praha – Milán – Praha 1. – 4. za 566Kč. V průběhu dnešního dne pro vás připravím a rozeberu i další možnosti výhodného levnocestování a blíže si je rozebereme.