Letecky přes prázdniny do Norska a zpět za 240Kč

Za krásnou a neposkvrněnou přírodou se můžete vypravit z výborně dostupné Wroclavi za 240Kč (letenka tam i zpět). K dispozici je hned několik termínů a tak by neměl být problém zvolit si pro vás ten nejideálnější. Pro cestu z Prahy do Wroclavi doporučuji využít přepravce SimplyExpress, kde se dají sehnat i promo lístky za 3€ (obvyklá cena je 14€).

Ve Wroclavi bych doporučoval obhlídku města, je nádherná. Rovněž nakupte zásoby na cestu – vyjde vás to levněji jak v ČR a Norsko je dost drahá země. O kvalitě polských potravin bylo řečeno už mnohé, ale skutečností zůstává, že co si koupíte, to máte. Obchodní domy v Polsku nabízí stejně jako u nás věci kvalitní i nekvalitní, je na každém, co si vybere. Nezapomínejte ale na to, že přes kontrolu na letišti nepronesete vodu více jak ve 100ml, tedy vše musí být suché, nebo malé :).

Nízké ceny v Polsku se projeví i při dopravě na/ z letiště, lístek stojí zhruba 25kč. Pozor dejte jen na to, že v autobuse se platí pouze kartou.

I když odlet z Polska může působit složitě, osobně mám odlety z Wroclavi rád a mohu je doporučit. Čas v autobuse můžete využít na poslední přípravy a nákupem v Polsku podstatně ušetříte.

Letenky za 240Kč můžete nakoupit na Ryanair.com v těchto termínech:

16. – 23.7.
16. – 25.7.
20. – 27.8.
20. – 29.8.
22. – 29.8.

 

levné letenky norsko

 

 

Vybíral jsem termíny delší 6 dní, ale dohledat můžete i kratší, případně zvolit jiné datum za trochu vyšší cenu. Rezervace na Ryanair by měla být snadná, ale pokud by bylo cokoliv nejasného, klidně se zeptejte v diskuzi. Všechny ceny, co vidíte na jejich webu, jsou konečné. Lišit se mohou jen o pár korun v závislosti na tom, jak letenky uhradíte. Doporučoval bych nákup co nejdříve, ty nejlevnější letenky budou rychle mizet.

Jak už bylo řečeno, Norsko je drahá destinace a tak krom obvyklých hotelů bych zvážil i pobyt přes Airbnb.cz, nebo si připlatil do letadla zavazadlo a spal pod stanem. Velkou výhodou, kterou Norsko svým návštěvníkům nabízí, je tradiční právo volného vstupu do přírody, které dovoluje přespání kdekoliv v přírodě při dodržení základních bezpečnostních zásad. Po domluvě s majitelem je často možné spát i na soukromém pozemku, avšak ne blíže než 150 m od obydlí. Ve volné přírodě včetně národních parků je možné přenocovat kdekoli. V období 15.4. až 15.9. není teoreticky dovoleno rozdělávání otevřeného ohně mimo vyhrazená místa, avšak v praxi se většinou toleruje. Norové jsou velmi přátelští a ochotní pomoci.

I když půjčení auta v Norsku není levnou záležitostí, dá vám skvělé možnosti, které jinak nemáte. Vybírat ze všech poskytovatelů můžete na RentalCars.

 

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

No votes yet.
Please wait...

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.