Kréta na 8 dní z Prahy či Brna s ALL INCLUSIVE ve velmi dobře hodnoceném ubytování za 6980Kč!

Na krásnou Krétu nás dovede náš dnešní druhý levnocestovatelský tip. Opět není zajímavá jenom cena, ale hlavně poměr levné ceny a velmi dobré hodnocení lidí, kteří tento hotel navštívili. Dovolená je přes cestovní kancelář a v ceně tak jsou letenky z/do Prahy či Brna, doprava na místě, služby delegáta, All Inclusive a ubytování. Na Krétě si vřele doporučuji zapůjčit automobil/motorku/čtyřkolku a projet si jí, je skutečně nádherná. Z uprchlíků nemějte obavy, žádné tam nepotkáte.

 

 

Ubytování v  apartmánech Mylos si můžete zarezervovat zde >>

 

Kréta na last minute

 

 

Jako negativum může být pro někoho vzdálenost od pláže 300 metrů z kopce a to, že po 22:00 si alkoholické nápoje platíte. Tento tip bych tedy doporučil těm, pro které to není problém. Jinak nás dál sledujte, další tipy na sebe nedají dlouho čekat ;).

 

 

Předpověd počasí na Krétě v době dovolené

 

Předpověd počasí na Krétě na dobu pobytu

Předpověd počasí na Krétě na dobu pobytu

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Chaloupková Lucie 15.6.2016, 10:59

  Dobrý den je v ceně letenka? popřípadě jak to poznám u jiných nabídek. Děkuji

  Odpovědět
  • defuser

   admin 15.6.2016, 12:23

   Dobrý den,

   letenka je v ceně u všech nabídek ;).

   A hned v úvodu píši „Dovolená je přes cestovní kancelář a v ceně tak jsou letenky z/do Prahy či Brna, doprava na místě, služby delegáta, All Inclusive a ubytování. “

   Jde o klasický zájezd přes cestovku, v ceně máte tedy vše.

   Odpovědět
   • defuser

    Zuzka 16.6.2016, 6:42

    Dobrý den, včera jsem si přes invii vybrali víc možností, kdyby něco už nebylo volný a přímo na místě, když to šel kamarád rezervovat, tak mu řekli, že už je vše obsazeno, že je to na internetu neaktuální. Nevíte jak je to se zájezdy u Vás i když jsou přes Invii? Nám totiž řekly, že jediné co je volné do řecka je min za 15 000.

    Odpovědět
    • defuser

     admin 16.6.2016, 7:45

     Dobrý den,

     vždy je nutné být co nejrychlejší. Z prodeje zájezdů mám provize které financují provoz tohoto webu (respektive se o to snaží, moc jim to nejde 🙂 ), takže vidím, jaké zájezdy se prodávají a vždy to pár čtenářů stihne. U těch nejvýhodnějších nabídek je totiž platnost v minutách, Levnocestování čte 15 tisíc lidí denně.

     Řecko za 15 tisíc rozhodně nekupujte.

     Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.