Alternativní taxislužba Uber funguje přes aplikaci v chytrém mobilu. Aplikace umožňuje zákazníkům spojit se přímo s registrovanými řidiči, kteří jezdí obvykle levněji než tradiční taxislužba. 

Velkou výhodou pro levnocestovatele je to, že v aplikaci vidíte přesnou částku, na kolik vás cesta vyjde. Snadno si tak spočítáte, zda se vám odvoz vyplatí, nebo zda zvolíte alternativní způsob dopravy. To pokládám za velkou výhodu obzvlášt vzhledem k “poctivosti” některých taxíkářů, s kterou jsem se při svém cestování již několikrát setkal. Cena je pevně dána a pokud by ji řidič porušil (např. to vzal delší cestou), můžete to Uberu reklamovat a dostanete peníze zpět + kompenzaci.

Aplikaci si stáhněte do svého telefonu zde:  iOSAndroidWindows Phone

Po prvním spuštění budete vyzváni k zadání vaší platební karty, všechny transakce totiž probíhají bezhotovostně (další výhoda při cestování). netřeba z toho mít obavy, Uber je celosvětová firma  a poslední co potřebuje, jsou zvěsti o okrádání svých zákazníků. Sám mám aplikaci v mobilu také a nesetkal jsem se s problémem.

Po zadání karty běžte do Menu a následně do Promo Akce. Tam vložte kod zeg33ue a 200kč se vám ihned připočte.

Pokud vaše jízda bude činit např. 320Kč, zaplatíte pouze 120Kč. Pokud 180Kč, pojedete zcela zdarma a ještě vám 20Kč zůstane na další jízdu.

Získejte zdarma 200Kč na Uber taxi!
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!