Uber je služba podobná taxi, kterou osobně rád využívám jak v ČR, tak ve světě. Přehledně vidíte, na kolik vás jízda vyjde a i ušetříte na jízdném. Až do 6. května probíhá akce, díky které můžete získat zdarma 400Kč. Navíc získáte kód, který můžete poslat svým přátelům a i oni poté získají 400Kč na první jízdu. Ideální je tuto akci použít k získání dopravy zdarma na nebo z letiště. 400Kč na to bude bohatě stačit.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Aplikaci si stáhněte do svého telefonu zde:  iOSAndroidWindows Phone

 

Po prvním spuštění budete vyzváni k zadání vaší platební karty, všechny transakce totiž probíhají bezhotovostně (další výhoda při cestování). Netřeba z toho mít obavy, Uber je celosvětová firma  a poslední co potřebuje, jsou zvěsti o okrádání svých zákazníků. Sám mám aplikaci v mobilu také a nesetkal jsem se s problémem.

 

Po zadání karty běžte do Menu a následně do Promo Akce. Tam vložte kód JCOZ1 a 400kč se vám ihned připočte.

 

Platnost této akce je do 6. května. I po tomto datumu můžete kód využít, ale místo 400Kč, získáte pouze 200Kč. Pokud svému příteli pošlete svůj kod a on ho využijete, získáte dalších 400Kč.

 

Pro férovost dodávám, že i já přes tento kod získám 400Kč na svou jízdu. Pokud by to někomu vadilo, klidně použijte kod někoho jiného. Já to v Asii stejně nemohu pořádně využít, protože i cesta přes půl Bangkoku mě vyšla na 80Kč :). Uber je ale opravdu skvělá služba a proč nevyužít 400Kč kreditu na první jízdu zdarma.

 

 

Získejte 400Kč kredit na Uber zdarma!
Štítky:    

5 komentářů u „Získejte 400Kč kredit na Uber zdarma!

 • 27.4.2016 (12:47)
  Trvalý odkaz

  Zdravím a mám dotaz na UBER. Lze free kredit 400kč využít na dopravu v cizině (Vídeň)?

  Reagovat
 • 21.7.2016 (15:33)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den. Do Bangkoku letím v příštích dnech (díky Vám jsem našel letenky:) ) a chci se zeptat na to cestování po městě. Existuje nějaká formule na to, co jim říct nebo čeho se vyvarovat, aby mě taxikáři cestou neoškubali? jsem smířený s tím, že zaplatím víc než místní, ale nechce se mi půlku rozpočtu ztratit v taxiku.
  Díky!

  Reagovat
  • 21.7.2016 (15:37)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   zaplatíte stejně. Jen musíte trvat na zapnutí taxametru. Oni to mají danné zákonem, ale moc se jim do toho nechce, protože je vždy oj.. oškube ;). Ale nakonec si dají říct. Nebo to řešte Uberem, tak jsem to řešil já. Odpadá tím sledováním na mapě, zda jede správně.

   Reagovat
  • 17.2.2017 (9:58)
   Trvalý odkaz

   Musíte vždy vycházet aktuálních tipů, tato akce je více jak rok stará. Tehdy to bylo 400Kč, pár měsíců zpět 200Kč a ted 3x50Kč. Za rok to bude pravděpodobně zase jinak.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!