Lotyšsko hlavní město Riga

Co byste řekli na návštěvu Rigy, hlavního města Lotyšska? Toto největší město Pobaltí má centrum zapsané na seznamu UNESCO, všichni milovníci památek si zde tak přijdou na své. Akční letenky s odletem z Prahy u aerolinky Rynair nyní pořídíte za velmi dobrých 518 Kč. Odlétat budete ve čtvrtek odpoledne, návrat je plánován na úterý. Budete tak mít dostatek času na prohlídku města i jeho okolí. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy do Lotyšska s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >> .

 

I při cestách po EU je vždy lepší sjednat si cestovní pojištění. Budete mít jistotu, že za případná lékařská ošetření nebudete platit vy, ale vše uhradí pojišťovna. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Prahy. I přes velmi příznivou cenu letenek k dané částce nezapomeňte připočítat také ostatní náklady jako například transfer z/na letiště, ubytování a stravování. Lotyšsko ale nabídne příznivé ceny, většina se vyrovná cenám v ČR, něco pořídíte i levněji.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb.

 

 

Letenky PrahaRiga (Lotyšsko)Praha v termínu 6. až 11. února (čtvrtek až úterý) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Lotyšsko, Riga akční letenky únor 2020
Akční letenky do Rigy
Zimní Riga z Prahy v prodlouženém víkendu za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!