Zpáteční letenky z Prahy do švýcarské Ženevy nyní koupíte od společnosti SWISS na letní termíny za 1 905 Kč. Příkladem může být víkend pá 10.7. až ne 12.7. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že Ženeva je krásné město, které má co nabídnout. Určitě to jako výlet doporučuji.

 

Praha – Geneva – Praha za 1905Kč rezervuj letenku >>

 

Levné švýcarsko

 

Na co je třeba si ale dát pozor, je to, že jde zároven o velmi drahé město, které nám levnocestovatelům, není příliš nakloněno :). Ceny hotelů za 2 noci začínají na 5500Kč a tak bych doporučoval využít služeb Airbnb, kdy je reálné sehnat pokoj za cca 2500Kč pro 2 osoby na dvě noci. Se slevou 617Kč, kterou získáte přes promo kod, se dostanete na částku cca 1900Kč, tedy zhruba 500Kč/os/noc.

Výhodou Airbnb je i to, že většinou u hostitele získáte i přístup do kuchyně, což vám značně ušetří na nákladech. Cena potravin v obchodních řetězcích je o trochu vyšší, ale v kvalitě naprosto nesrovnatelné s ČR. Krom toho doporučuji vyzkoušet i lahodné švýcarské čokolády, které jako ochutnávku dostanete už v letadle (nebo to tak alespon bylo 2 roky zpět 🙂 ).

Z Ženevského letiště se do centra města dostanete vlakem zdarma.

 

Foto: David Chu pod licencí CC

 

Ženeva z/do Prahy o prázdninách na víkend za 1905Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!