Milujete čokoládu? Tu nejlepší prý mají ve Švýcarsku a vydat se na ni můžete přímo do Ženevy! Právě teď seženete u společnosti easyJet zpáteční letenky z Prahy za skvělých 858 Kč. Letenky jsou k zakoupení v termínu 14.1. – 16.1. 2022, stihnete tak navštívit všechna turistická lákadla. Toto nádherné město, rozkládající se u břehů Ženevského jezera, vás nadchne nejen svojí architekturou, která je citlivě vyvážena překrásnými parky a zahradami, ale i jako dějiště mnoha kulturních akcí. Každou sobotu zde také můžete navštívit bleší trh na Plainpalais a třeba zde ulovíte nějaký poklad jako památku na vaši návštěvu. Pokud vás Švýcarsko láká, ale budete klidnější, když se o vás postará cestovní kancelář, nabídky zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující musí před cestou vyplnit elektronický příjezdový formulář. Pokud nejste očkovaní, nebo jste nemoc v posledních 180 dnech neprodělali, musíte dále doložit i negativní PCR nebo antigenní test, který je po 4 a 7 dnech pobytu nutné zopakovat. Očkovaní tuto povinnost nemají. Bližší informace sledujte na webu MZV, jelikož do ledna se situace může ještě změnit.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud máte v plánu vyrazit i mimo Ženevu, doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Letenky jsou až na leden, doporučujeme tak dát přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna.

Letenky na trase Praha – Ženeva – Praha na víkend v termínu 14.1. – 16.1. 2022 můžete zarezervovat na stránkách easyJet>> Alternativně letenky můžete zakoupit i u ověřeného českého prodejce. 

Ženeva z Prahy na víkend za 858 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *