Rádi plánujete své výlety předem a je pro vás ideální si zaletět do zahraničí třeba jen na víkend? Pak by vás mohla zaujmout letenka od společnosti easyJet, díky které se můžete podívat do krásného švýcarského města Ženeva. Zpáteční letenky z Prahy za cenu 1 128 Kč pořídíte například ve víkendovém termínu 12.11. – 14.11. 2021 (pátek – neděle). Online průvodce tímto městem si můžete prohlédnout zde.  Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, můžete do Ženevy vyrazit i v rámci organizovaných zájezdů. Přehled těchto zájezdů si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Švýcarska hromadnými dopravními prostředky je nutné vyplnit online příjezdový formulář.  Cestující dále musí předložit doklad o bezinfekčnosti – prodělání nemoci, úplné očkování či výsledek o negativním PCR nebo antigenním testu (ne starší 72 hodin). Akční letenky jsou dostupné až v listopadu, a tak se situace může ještě změnit. Sledujte proto stránky ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud si chcete udělat výlet i mimo Ženevu, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Ženeva – Praha například v termínu 12.11. – 14. 11. 2021 rezervujte na stránkách aerolinky easyJet. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce

 

Ženeva z Prahy na víkend za 1128 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *