Na celou řadu termínů jsou nyní dostupné letenky z Vídně do Ženevy za 1520Kč a to včetně prodloužených víkendů. Toto město plné zeleně si každý zamiluje díky jeho čistotě korunované přítomností ledovcového Ženevského jezera, z něhož je vidět i na samotný Mont Blanc. Průvodce po Ženevě jsme pro vás připravili zde, zájezdy přes CK pak naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

V případě zájmu si nezapomeňte co nejdříve zajistit i ubytování, během prázdnin ceny stoupají a cenově dostupné ubytování rychle mizí. Ceny v Ženevě jsou poměrně vysoko, proto cokoliv kupujte až poté, co si propočtete všechny náklady (letenky, dopravu na místě, hotel). Ubytování můžete řešit přes Booking, ale cenově mnohem lépe vychízí zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Ženeva – Vídeň zarezervujte přímo na EasyJet.com. Datumů je celá řada, já pro názornost vybral 21. – 24. července. Při cestě dvou osob je cena 1520Kč, pokud by vás letělo více, ještě se o něco sníží. Letenky vždy kupujte najednou, vyjde to výhodněji.

 

 

 

Cena zahrnuje jedno příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm, včetně držadel a koleček.

 

 

Ženeva z Vídně o letních prádninách i na prodloužené víkendy za 1520Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!