Pro milovníky zážitkových dovolených jsem připravil následující sklatbu levných letenek, která vám umožnuje strávit 18 hodin v Bruselu, 9 dní na Grand Canarii a Lanzarote (poměr dní je na vás), den v Basileji a kolik času potřebujete v Dráždanech. Zní to možná poměrně šíleně, ale osobně tyhle výlety miluji a ze zkušenosti mohu říct, že když se vrátíte, přijde vám, jako byste byli na dovolené mnohem delší dobu, o zážitcích ani nemluvě. Odlet je přitom přímo z Prahy a návrat do dobře dostupných Dráždan. Budu velice rád za zpětnou vazbu – chci Levnocestování směřovat směrem, který je atraktivní pro jeho čtenáře a tomu hodlám i články přizpůsobovat. Čtenost přitom není všem, rád bych psal takové články, které lidé skutečně využijí.

 

Před článkem doporučuji přečíst: Jak na individuální turistiku – podrobný návod.

 

Naše zážitková dovolená začne v Praze, konkrétně 25.8. v 16:20, kdy si koupíte letenku na Ryanair.com Praha – Brusel za 999Kč.

V Bruselu budete mít 18 hodin na prozkoumání města, případně můžete navštívit Bruggy či Ghent (ale to by bylo opravdu hodně na skok a zvažte, zda vám to za to stojí).

 

Brusel
Brusel

 

 

Z Bruselu budeme pokračovat 26.8. ve 12:35 na ostrov Gran Canaria. Opět opoužijeme Ryanair.com, kde za letenku zaplatíme 1055Kč. Využít můžete i našeho průvodce.

 

Gran Canaria
Gran Canaria

 

 

Na Gran Canarii můžete strávit času dle libosti. Přesun na sousedící Lanzarote je možný každý den několikrát za 1271Kč. Letenky nakupujte zde >> I když se to může zdát zbytečné, každý z Kanárských ostrovů je velice specifický a určitě stojí za to jich poznat více.

 

Lanzarote
Lanzarote

 

 

Z Lanzarote se přesuneme 5.9. v 10:30 do Basileje. Tentokrát k tomu využijeme společnost EasyJet a jejich letenku za 297Kč + 200Kč poplatky.

 

Basilej
Basilej

 

 

Následující den nás pak čeká poslední cesta letadlem a opět k tomu využijeme společnost EasyJet a to na trase Basilej – Dráždany. Ty bych také doporučoval k prohlídce.

 

Dráždany
Dráždany

 

 

Mějte na paměti, že cena za letenky, představuje jenom část nákladů. Někde musíte spát, něco jíst, nějak se přesouvat po městech a na/z letiště (nicméně pokud budete kupovat vše s rozmyslem, je reálné se vejít do rozpočtu klasické dovolené). Uvědomuji si, že to není dovolená pro každého, ale věřím, že nejsem na světě sám, koho podobné výlety baví a zrelaxují víc, než 10 dní strávených na pláži. Zvlášt když se dá dohromady dobrá parta lidí, co nahradí vodu vinným střikem :).

 

Ubytování volte přes Booking, využít můžete také naši slevu 600Kč na Airbnb přes náš slevový kupon.

 

Auto si můžete půjčit přes Rentalcars, autobusy můžete hledat přes mapy.levnocestovani.cz

 

Zážitková dovolená: Gran Canaria z Prahy za 4400Kč
Štítky:                    

3 komentáře u „Zážitková dovolená: Gran Canaria z Prahy za 4400Kč

 • 18.7.2015 (11:37)
  Trvalý odkaz

  Vaše nabídky jsou skvělé. Moc se mi líbí zajímavé kombinace letenek a míst, která člověk může vidět během jedné dovolené. Škoda, že mi práce neumožňuje využít aktuální nabídky. Stále však doufám, že se něco vyskytne během mé dovolené a skočím po tom:)
  Díky moc. Alena

  Reagovat
 • 18.7.2015 (17:17)
  Trvalý odkaz

  Ahoj,je to super;) takhle jsme byli letos na dovce a bylo to fajn 😉 kdyby se ti podarilo levne sehnat Thajsko,budu moc rada:) diky za tve prispevkyprispevky! Klidne muzes vic takovych …

  Reagovat
 • 19.7.2015 (8:04)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, super, víc takových článků 😉 Akorát jsem teda nesehnal nikoho k sobě, takže kdyby někdo sháněl parťáka, tak já poletím 😉

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!