Zanzibar je vyhlášený dokonale bílými plážemi a tyrkysovou vodou. Do tohoto exotického ráje se můžete vydat za velmi dobrou cenu, a to dokonce v průběhu celého letošního roku. Zpáteční letenky s odletem z Vídně aktuálně zakoupíte za 12 990 Kč, cena je konečná a zahrnuje i odbavené zavazadlo. V tuto chvíli je k dispozici velké množství termínů od března až do prosince. TOP sezóna s minimem deště je na Zanzibaru od června do října. V březnu, listopadu a prosinci hrozí častější přeháňky, obvykle ale nejde o nic enormního a ceny ubytování jsou nižší. Doporučili bychom vyhnout se pobytu v dubnu a květnu. Pro inspiraci nahlédněte do článku “Zanzibar aneb ráj na zemi” . Tento tip je na individální turistiku, zájezdy na Zanzibar přes cestovní kanceláře nalezenete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před odletem za hranice EU určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte autobusy Flixbus či Regiojet. Některé spoje vás zavezou přímo na letiště, jiné do centra města. Průvodce Vídní případně naleznete zde >>

 

Před rezervací letenek si jako už klasicky nezapomeňte propočítat odhad všech nákladů. Myslete na cestu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování a stravování.

 

K ubytování volte buď Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes AirBnb. Ubytování doporučujeme rezervovat s předstihem, zejména pak pokud na Zanzibar hodláte jet v top sezóně.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Zanzibar–Vídeň můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů >>

 

Zanzibar akční letenky z Vídně 2020
Letenky na Zanzibar, přes celý rok 2020
Zanzibar z Vídně za 12 990 Kč! (letenky tam i zpět, mnoho termínů)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!