Přemýšlíte, jak si zpříjemnit začátek roku 2022? Využijte nabídky cestovní kanceláře a vydejte se na exotický Zanzibar! Pokud dáváte přednost zájezdům s polopenzí, určitě vás zaujme skvěle hodnocený hotel Uroa Bay Beach, který je situován přímo u písečné pláže. V ceně 18 990 Kč jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování, stravování formou polopenze a služby delegáta. Pokud preferujete zájezdy s all inclusive, můžete se ubytovat v hotelu Waridi Beach resort za cenu 23 490 Kč. V této ceně jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování a stravování formou all inclusive. Pokud se rozhodnete jedné z těchto nabídek využít, na Zanzibar se podíváte v termínu 4.1. – 12.1.2022. 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar je nutné vyplnit online příjezdový formulář. Všichni cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 96 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva. 

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach s polopenzí můžete zarezervovat zde >> Dovolenou v hotelu Waridi Beach resort and Spa s All inclusive můžete zarezervovat zde >>

Zanzibar z Prahy na 9 dní s polopenzí za 18990 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 23490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!