Rádi byste v nejbližších dnech vyrazili načerpat sluníčka a moře? Vydejte se na exotický ostrov Zanzibar! V nabídce cestovních kanceláří se objevily hned dva zájezdy na tento ostrov za akční cenu. Záleží jen na vašich preferencích, který z nich si vyberete. Pokud jste neradi vázáni stravou a chcete mít nějaký ten čas na objevování ostrova, můžete se rozhodnout pro hotel Uroa Bay Beach. Zájezd do tohoto hotelu je nabízen za cenu 18 990 Kč a tato cena zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery na Zanzibaru, ubytování, stravování formou polopenze a služby delegáta. Pokud byste raději zvolili dovolenou se vším všudy, můžete se ubytovat v hotelu VOI Kiwengwa Resort, který je nabízen za cenu 22 990 Kč. V této ceně jsou zahrnuty zpáteční letenky, letištní transfery v místě pobytu, ubytování, stravování formou all inclusive a služby delegáta. Zájezdy se konají v termínu 11.1. – 19.1. 2022, a tak s rezervací příliš dlouho neváhejte! 

INFO KE KORONAVIRU:Před cestou na Zanzibar je nutné vyplnit online příjezdový formulář. Všichni cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 96 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva. 

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach za 18 990 Kč s polopenzí můžete zarezervovat zde >> Dovolenou v hotelu VOI Kiwengwa Resort s all inclusive za 22 990 Kč můžete zarezervovat zde >>

Zanzibar z Prahy na 9 dní s polopenzí za 18990 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 22990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *