Raději než na cestovní kancelář se spoléháte sami na sebe? Levně si nyní zařídíte dovolenou na řeckém ostrově Zakynthos! Akční letenky u aerolinky WizzAir s odletem z Vídně pořídíte za bezkonkurenčních 525 Kč. Daná cena je platná v případě členství Wizzair, bez něj bude cena letenek dvojnásobná.  I tak se ale jejich nákup stále vyplatí. Na místě se pak můžete těšit na slunečné počasí a příjemné teploty ideální jak pro odpočinek na pláži, tak průzkum ostrova. Naše tipy na zajímavá místa naleznete v průvodci po Zakynthosu, který jsme pro naše čtenáře připravili zdarma. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je nutné vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/# , a to nejpozději 24 hodin před odletem. Bližší informace naleznete v našem článku věnovanému problematice formulářů. Dál doporučujeme sledovat situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod >>.

 

I když se jedná o cestu po EU, vždy raději doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>

 

Odlet a přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet a Flixbus. Některé spoje vás bez nutnosti přestupovat zavezou až na letiště, jiné do centra města.

 

I když je cena letenek příznivá, předem si raději propočítejte přibližné náklady na celou dovolenou. Myslete  na transfer z/na letiště, ubytování i stravování. Automobil si můžete půjčit už předem přes internet zde. Pokud plánujete podnikat víc výletů, vlastní auto je tou nejlepší volbou.

 

Ubytování vyhledávejte buď klasicky přes Booking, anebo se registrujte přes tento odkaz a využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální volbou ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňZakynthosVídeň například v termínu 20. až 24. září můžete rezervovat na stránkách Wizzair. Alternativně je možné letenky zakoupit přes ověřeného českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale nákup proběhne v češtině, vy získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně při cestě tam.

 

letenky zakynthos
Letenky z Vídně na Zakynthos, Ryanair
Zakynthos z Vídně od 525 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!