Už delší dobu přemýšlíte nad dovolenou na řeckém Zakynthosu, ale raději byste si ji užili mimo hlavní turistickou sezónu? Pak neváhejte ani minutu a zaleťte si v termínu 8. – 15. 10. 2021 načerpat trochu vitaminu D na tento nejkrásnější a nejslunnější ostrov Řecka. Zakynthos omývají tyrkysové vody Jónského moře a lemují ho nádherné písečné pláže. S akčními letenkami společnosti Ryanair si sem můžete zaletět za skvělých 520 Kč. Připojíte-li navíc k letenkám i velmi levné ubytování, ve skvěle hodnoceném apartmánu Tony, dostanete se na částku 2100 Kč za osobu / 8 dní! V ceně tohoto ubytování stravu nemáte. Jestliže byste si rádi připlatili za All Inclusive, dovolená v hotelu Roseland vás i s letenkami vyjde na částku 5350 Kč za osobu / 8 dní. Stačí si jen vybrat dle svého uvážení. Rady a tipy na výlety najdete v našem podrobném průvodci. Veškeré zájezdy na Zakynthos s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud si chcete ostrov procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pro nejnižší možnou cenu jsme pro vás vybrali toto výborně hodnocené ubytování. V případě, že byste si však rádi připlatili za All Inclusive, můžete využít tohoto ubytování ve 3* hotelu s vlastním bazénem. Kdyby vám však ani jedna nabídka nepadla do oka, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte si ubytování přes Airbnb

Letenky Vídeň – Zakynthos – Vídeň v termínu 8. – 15. října 2021 můžete zarezervovat na stánkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Zakynthos z Vídně na týden za 2100 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 5350 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *