Last minute letenek z Prahy na Zakynthos za 2990Kč využijeme k našemu dalšímu levnocestovatelskému tipu. Pokud pojedete ve dvou, vyjdou vás letenky + ubytování na 7700Kč/os. Poku byste jeli ve 4, na osobu vás dovolená vyjde pouze 5900Kč. Alternativou je využít pouze letenky a do odbaveného zavazadla, které je v ceně, si přibalit stan. To už je na preferencích každého čtenáře. Detailního průvodce po Zakynthosu naleznete zde. Pokud preferujete dovolenou na Zakynthosu přes cestovní kancelář, všechny nabídky naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Předtím, než budete cokoliv kupovat, si ověřte dostupnost jak ubytování, tak letenek a vezměte je současně. Stejně tak nezapomeňte propočítat všechny náklady, tedy i dopravu z letiště k domu a pak zpět.

 

Letenky Praha – Zakynthos – Praha za 2990Kč můžete zarezervovat zde >>

 

 

a

 

V ceně máte příruční i odbavené zavazadlo.

 

Všechna ubytování v tento termín pro 2 osoby, naleznete zde >>

Všechna ubytování v tento termín pro 4 osoby, naleznete zde >>

 

Alternativou je využít slevu 600Kč na váš první pobyt zde a ubytovat se přes AirBnb. Jde o to, že vám místní pronajmou svůj dům a dá se tak ušetřit. Osobně tuto službu využívám často.

 

U dvou osob bych volil Climati Studios za 9458Kč/8 dní/2 osoby. Jsou skvěle hodnocena a za ty peníze není moc co řešit. Rezervovat je můžete zde >>

 

a

 

 

U 4 osob je situce složitější. Nejlevněji vychází No Name Apartments za 11620Kč/4 osoby. Nejsou špatně hodnoceny, ale stejně bych zauvažoval nad tím si pár korun připlatit a vzít Hera Zakynthos hotel. Ten je hodnocen ještě lépe. Případně si můžete vybrat nějaký jiný, blíže moře. Možností je více.

 

a

 

 

 

 

Zakynthos z Prahy na 8 dní za 7700Kč (nebo ve 4 lidech za 5900Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!