V dalším dnešním levnocestovatelském tipu využijeme last minute letenky z Prahy na Zakynthos a zpět za 2490Kč. To je krásná cena, ale její uplatnění selhává v nedostatku ubytovacích kapacit na ostrově, protože obsazenost je 97% a levné ubytování zkrátka není. Někdo to může vyřešit stanem/hledáním na místě, ale nabízí se i jiná možnost a tou je ubytovat se v domku u pláže. Detailního průvodce po Zakynthosu naleznete zde. Pokud preferujete dovolenou na Zakynthosu přes cestovní kancelář, všechny nabídky naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Předtím, než budete cokoliv kupovat, si ověřte dostupnost jak ubytování, tak letenek a vezměte je současně. Letenek není moc a dům je jen jeden, tak at se vám nestane, že budete mít jen jedno. Stejně tak nezapomeňte propočítat všechny náklady, tedy i dopravu z letiště k domu a pak zpět (je možná za příplatek). Nicméně celkově je nejlepší zapůjčení automobilu.

 

Letenky Praha – Zakynthos – Praha za 2490Kč můžete zarezervovat zde >>

 

1

 

 

V ceně máte příruční i odbavené zavazadlo.

 

Celý dům pro 5 lidí stojí na 8 dní 16604Kč. Může vás jet samozřejmě i méně, ale pak se cena na osobu zvýší. Ideální je tak tento tip pro partu přátel, velkou rodinu, nebo 2 páry (ve 4 lidech je cena na osobu i s letenkami 6250Kč).

 

Nejdřív uplatněte slevu 600Kč na váš první pobyt zde. Následně dům zarezervujte zde >>

 

1

 

 

 

 

Zakynthos z Prahy na 8 dní za 5820Kč! (letenky + dům u pláže)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!