Zakynthos z Prahy na 8 dní za 5820Kč! (letenky + dům u pláže)

Zakynthos z Prahy na 8 dní za 5820Kč! (letenky + dům u pláže)

V dalším dnešním levnocestovatelském tipu využijeme last minute letenky z Prahy na Zakynthos a zpět za 2490Kč. To je krásná cena, ale její uplatnění selhává v nedostatku ubytovacích kapacit na ostrově, protože obsazenost je 97% a levné ubytování zkrátka není. Někdo to může vyřešit stanem/hledáním na místě, ale nabízí se i jiná možnost a tou je ubytovat se v domku u pláže. Detailního průvodce po Zakynthosu naleznete zde. Pokud preferujete dovolenou na Zakynthosu přes cestovní kancelář, všechny nabídky naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Předtím, než budete cokoliv kupovat, si ověřte dostupnost jak ubytování, tak letenek a vezměte je současně. Letenek není moc a dům je jen jeden, tak at se vám nestane, že budete mít jen jedno. Stejně tak nezapomeňte propočítat všechny náklady, tedy i dopravu z letiště k domu a pak zpět (je možná za příplatek). Nicméně celkově je nejlepší zapůjčení automobilu.

Letenky Praha – Zakynthos – Praha za 2490Kč můžete zarezervovat zde >>

1

V ceně máte příruční i odbavené zavazadlo.

Celý dům pro 5 lidí stojí na 8 dní 16604Kč. Může vás jet samozřejmě i méně, ale pak se cena na osobu zvýší. Ideální je tak tento tip pro partu přátel, velkou rodinu, nebo 2 páry (ve 4 lidech je cena na osobu i s letenkami 6250Kč).

Nejdřív uplatněte slevu 600Kč na váš první pobyt zde. Následně dům zarezervujte zde >>

1