Pro pár nejrychlejších čtenářů je určen další tip na levnou dovolenou. Tentokrát nás zavede na řecký ostrov Zakynthos, kam se dostaneme pomocí skvělých letenek z/do Prahy za 2490Kč a využijeme poslední levné ubytování na ostrově. Proto před nákupem ověřte dostupnost obojího a kupujte je zároveň. Alternativně pak můžete využít k ubytování službu AirBnb. Detailního průvodce po Zakynthosu naleznete zde. Pokud preferujete dovolenou na Zakynthosu přes cestovní kancelář, všechny nabídky naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Předtím, než budete cokoliv kupovat, si ověřte dostupnost jak ubytování, tak letenek a vezměte je současně. Stejně tak nezapomeňte propočítat všechny náklady, tedy i dopravu z letiště k domu a pak zpět. Kalkulace letenek + ubytování je vedena 4 osoby, protože se jedná o apartmán s 2 ložnicemi. 

 

Letenky Praha – Zakynthos – Praha za 2490Kč můžete zarezervovat zde >>

 

1

 

 

 

V ceně máte příruční i odbavené zavazadlo.

 

Přes Booking je jedinou možností  Velendzas Holidays za 13240Kč/8 dní/4 osoby. Vše ostatní je hrozně drahé, 97% obsazenost. Je slabě hodnoceno, ale vzhledem k úspoře oproti zájezdům přes CK, je to myslím dobrá volba. Lidi v hodnocení kritizují maličkosti, pro partu lidí, kteří si půjčí auto a apartmán budou brát jen jako místo pro přespání, kdy nebudou na pláži nebo na výletě, je to plně dostačující. 

 

Alternativou je využít slevu 600Kč na váš první pobyt zde a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Zakynthos z Prahy na 8 dní za 5800Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!