Zakynthos z Prahy na 8 dní za 5800Kč! (letenky + ubytování)

Zakynthos z Prahy na 8 dní za 5800Kč! (letenky + ubytování)

Pro pár nejrychlejších čtenářů je určen další tip na levnou dovolenou. Tentokrát nás zavede na řecký ostrov Zakynthos, kam se dostaneme pomocí skvělých letenek z/do Prahy za 2490Kč a využijeme poslední levné ubytování na ostrově. Proto před nákupem ověřte dostupnost obojího a kupujte je zároveň. Alternativně pak můžete využít k ubytování službu AirBnb. Detailního průvodce po Zakynthosu naleznete zde. Pokud preferujete dovolenou na Zakynthosu přes cestovní kancelář, všechny nabídky naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Předtím, než budete cokoliv kupovat, si ověřte dostupnost jak ubytování, tak letenek a vezměte je současně. Stejně tak nezapomeňte propočítat všechny náklady, tedy i dopravu z letiště k domu a pak zpět. Kalkulace letenek + ubytování je vedena 4 osoby, protože se jedná o apartmán s 2 ložnicemi. 

Letenky Praha – Zakynthos – Praha za 2490Kč můžete zarezervovat zde >>

1

V ceně máte příruční i odbavené zavazadlo.

Přes Booking je jedinou možností  Velendzas Holidays za 13240Kč/8 dní/4 osoby. Vše ostatní je hrozně drahé, 97% obsazenost. Je slabě hodnoceno, ale vzhledem k úspoře oproti zájezdům přes CK, je to myslím dobrá volba. Lidi v hodnocení kritizují maličkosti, pro partu lidí, kteří si půjčí auto a apartmán budou brát jen jako místo pro přespání, kdy nebudou na pláži nebo na výletě, je to plně dostačující. 

Alternativou je využít slevu 600Kč na váš první pobyt zde a ubytovat se přes AirBnb.