Již zítra se můžete slunit na písečných plážích malebného ostrova Zakynthos. V nabídce pobytů s cestovní kanceláří se objevil zájezd do Řecka v termínu 28.8. – 4.9.2021. Za dovolenou zaplatíte 10 990 Kč a cena zahrnuje ubytování v hotelovém komplexu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a stravování formou All Inclusive. Hotel Strofades Beach Alexandria Club leží přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře a zhruba 10 km od tohoto střediska se nachází jeden z největších akvaparků v Řecku. Co rozhodně nevynechat na tomto nádherném ostrově se dozvíte v našem průvodci po Zakynthosu.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Strofades Beach Alexandria Club můžete zakoupit zde >> (recenze najdete hotelu na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní ve 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!