Hledáte dovolenou v Řecku, ale neradi kupujete zájezdy úplně na poslední chvíli? Pak máme tip právě pro vás! Vydejte se na řecký ostrov Zakynthos. Nudit se rozhodně nebudete! Svou dovolenou můžete trávit odpočinkem na některé z krásných písečných pláží nebo poznáváním zajímavých míst ostrova. V ceně 12 090 Kč jsou zahrnuty zpáteční letenky, letištní transfer, ubytování ve výborně hodnoceném hotelu a snídaně. Zájezd se koná v termínu 4.8. – 11.8. 2021. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Zakynthosem, aby vám nic neuniklo. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

Dovolenou v hotelu Apollon rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde)

 

Zakynthos z Prahy na 8 dní se snídaní za 12090 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!