Průzračné moře, krásné pláže, koupání s mořskými želvami, tradiční řecké vesničky… To vše a mnohem víc můžete zažít, pokud využijete této akční nabídky cestovní kanceláře na Zakynthos, který je právem považován za jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů.   Cena 11 590 Kč zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery, ubytování ve výborně hodnoceném hotelu, snídaně a služby delegáta. Hotel Apollon se nachází nedaleko písčité pláže i centra města. Na zájezd se můžete vydat v termínu 23.8. – 30.8. 2021. Co vidět a zažít na tomto ostrově se dočtete v našem podrobném online průvodci. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

Dovolenou v hotelu Apollon rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní se snídaní za 11590 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!