Nejvíc si užijete dovolenou all inclusive? Na jednu takovou můžete vyrazit už za pár dní. Cestovní kancelář vám za 12 290 Kč zajistí zpáteční letenky z  Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem na Zakynthosu, služby českého delegáta, ubytování v dobře hodnocených studiích a stravování formou all inclusive. Stravování budete čerpat v 350metrů vzdáleném hotelu Majestic Hotel & Spa 4*, kde můžete využívat i bazén a klidně relaxovat celý den. Před odletem se pak nalaďte přečtením našeho průvodce po Zakynthosu.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko začátkem července otevřelo ostrovní letiště včetně toho na Zakynthosu, pro bezproblémový vstup je nutné vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/ , a to nejpozději 48 hodin před odletem. Podrobnější info si přečtete v našem článku O formulářích. Vybráni navíc můžete být k náhodnému otestování po příletu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou ve studiích Xidis můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd zakynthos červenec
Zájezd na Zakynthos s all inclusive, červenec
Zakynthos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 12 290 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!