Léto se pomalu blíží ke konci a vy už začínáte být z nabídek cestovních kanceláří zoufalí? Možná vás potěšíme naším dnešním akčním tipem. Posledních pár volných míst se objevilo na zájezdu s cestovní kanceláří na slunný Zakynthos. Na tomto řeckém ostrově můžete strávit nádherných 8 dní v termínu 17.8. – 24.8.2021 a za skvělou cenu 11 990 Kč pořídíte kompletní dovolenou. Pobytový balíček obsahuje ubytování ve výborně hodnoceném hotelu, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a stravování All Inclusive. Na vás je pouze zabalit si kufry a již zítra můžete být v tomto ráji. Pro tipy na zajímavá místa a praktické informace nezapomeňte navštívit našeho podrobného online průvodce 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

Dovolenou v hotelu Ionis Art rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do výborně hodnoceného 4* hotelu za 11990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!