O tomto zájezdu na řecký ostrov Zakynthos v termínu 20.8. – 27.8. 2021 jsme vás již informovali v našem příspěvku. Pokud jste s nákupem váhali, udělali jste jedině dobře, jelikož pobytový balíček zlevnil o další tisícikorunu! Celá dovolená, zahrnující ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a stravování All Inclusive, vás nově vyjde na skvělých 12 990 Kč. Odlet je již zítra, proto neváhejte a začněte s přípravami na cestu. Pro tipy na zajímavá místa a praktické informace nezapomeňte navštívit našeho podrobného online průvodce 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

Dovolenou v hotelu Ionis Art rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do skvěle hodnoceného 4* hotelu za 12990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!