Co děláte zítra? Pokud na vás čeká jen práce a povinnosti, hoďte starosti za hlavu a vydejte se s námi do Řecka! V dnešním tipu vám přinášíme pobyt na 8 dní ve čtyřhvězdičkovém hotelu na ostrově Zakynthos. Za cenu 9 990 Kč získáte mimo jiné i zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery, služby delegáta a stravování formou All Inclusive. Destinace je vhodná pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi. Hotel Strofades Beach leží přímo na písečné pláži a těšit se můžete i na animační programy pro děti a dospělé. Dovolenou si můžete užít v termínu 8.9. – 15.9. 2021, budete tak mít spoustu času nejen na odpočinek, ale i poznávání tohoto nádherného ostrova. Co rozhodně nevynechat, se dozvíte v našem průvodci po Zakynthosu.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Strofades Beach Alexandria Club můžete zakoupit zde >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!