Fantastickou nabídku na týdenní dovolenou v Řecku vám přinášíme v následujícím tipu. Za cenu 9990 Kč si můžete užít kompletní dovolenou na ostrově Zakynthos a to již za dva dny, v termínu 15.9. – 22.9.2021! Pobytový balíček zahrnuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu se stravováním formou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta v místě pobytu. Hotel Strofades Beach se rozkládá přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře a díky skvělé lokalitě si můžete užít nejen řeckou kulturu, ale i gastronomii. Pro praktické informace a tipy na zajímavá místa se nezapomeňte inspirovat v našem průvodci po Zakynthosu.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Strofades Beach Alexandria Club můžete zakoupit zde >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!