Zastavte se na chvíli, zavřete oči a zkuste si představit šumící moře, teplé slunce a vůni olivových hájů. Líbí se vám tato scenérie? Již za necelé dva týdny to může být skutečnost. V nabídce zájezdů s cestovní kanceláří se objevil pobyt na řecký ostrov Zakynthos, který je nejen v letních měsících velmi oblíbený. Za cenu 14 980 Kč pořídíte ubytování v resortu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a stravování formou All Inclusive. Dovolenou si můžete užít v termínu 24.8. – 31.8.2021, je tak ještě spoustu času zařídit si vše potřebné. Pokud vás lákají výlety po ostrově, inspirujte se v našem podrobném online průvodci. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

Dovolenou v hotelu Golden Coast Resort rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 14980 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!