Milujete řecké ostrovy a rádi na své dovolené trávíte dny cestováním a poznáváním místních turistických atrakcí a památek? Pak by vám mohl vyhovovat náš tip na zájezd s cestovní kanceláří do Řecka. Vydat se můžete na ostrov Zakynthos a to již za pět dní. Termín zájezdu je 26.7. – 2.8.2021, máte tak čas si vše dobře naplánovat. Pobyt je bez stravy, nebudete tak limitováni návratem na hotel a můžete si plnými doušky vychutnávat speciality místní kuchyně. Cena je 10990 Kč a zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, ubytování na 8 dní, letištní transfery a služby delegáta. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce ostrovem, ve kterém naleznete spoustu tipů na výlety. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Dionysias rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní do skvěle hodnoceného hotelu za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!