Zaujal vás náš večerní tip na zájezd na Zakynthos, 11 dní u moře je ale na vás až příliš dlouhá doba? Využít můžete další nabídku cestovní kanceláře a na tento oblíbený řecký skvost se vydat na 8 dní. Dovolená vás v tomto případě vyjde na 9 990 Kč, daná částka zahrnuje zpáteční letenky z Prahy nebo z Brna (sami si vyberete), transfery mezi letištěm a hotelem, služby zkušeného delegáta a ubytování ve výborně hodnoceném hotelu (na Invii získal 4 body z maximálních 5). Ubytování se nachází v klidné vesničce stranou od rušných letovisek, ideální je tedy pro ty, kteří touží po maximálním odpočinku. Na cestu se nalaďte přečtením online průvodce po Zakynthosu.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko již otevřelo své hranice, pro bezproblémový vstup je nutné vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/ , a to nejpozději 48 hodin před odletem. Po příletu navíc můžete být vybráni k náhodnému otestování.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou v hotelu Kozanos můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd Zakynthos červenec
Zájezd na Zakynthos na 8 dní, červenec
Zakynthos z Prahy či Brna na 8 dní za 9990 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!