Láká vás dovolená na Zakynthosu? Pak vás jistě potěší tento akční tip. Zakynthos je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů a zároveň nejslunnějším místem Řecka. Ostrov omývají tyrkysové vody Jónského moře a lemují ho nádherné písečné pláže. Dovolenou si užijete v termínu 27.7. – 3.8.2021. Cena 10990 Kč zahrnuje zpáteční letenky z Prahy nebo Brna, letištní transfer na místě, ubytování v hotelu se snídaní na 8 dní a služby delegáta. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce ostrovem. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Paradise Beach rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy či Brna na 8 dní se snídaní za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!