Rádi byste na dovolenou odlétali z Brna a nejvíc si užijete pobyt all inclusive? Pak by vás mohla zaujmout aktuální nabídka cestovní kanceláře a zájezd na řecký ostrov Zakynthos. V ceně 13 490 Kč je zahrnutá kompletní 8denní dovolená, konkrétně zpáteční letenky z Brna, transfery mezi letištěm a hotelem na místě, služby českého delegáta, ubytování ve skvěle hodnocených apartmánech a stravování formou  all inclusive. Stravování budete čerpat v blízkém hotelu Zante Sun, kde zároveň můžete využívat i bazén či bezplatnou Wi-Fi. Na dovolenou se nalaďte přečtením našeho průvodce po Zakynthosu.

 

INFO KE KORONAVIRU: Řecko již otevřelo ostrovní letiště včetně toho na Zakynthosu, pro bezproblémový vstup je nutné vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/ , a to nejpozději 48 hodin před odletem, myslete na to. Vybráni navíc můžete být k náhodnému otestování po příletu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

Dovolenou v apartmánech Nikos můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd zakynthos řecko
Zájezd na Zakynthos s all inclusive, červenec
Zakynthos z Brna na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 13 490 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!