Máte už sbalené kufry a čekáte na vhodný last minute? Již zítra 25.6.2021 si můžete užívat nádherných pláží na ostrově Zakynthos! Využijte akční nabídky cestovní kanceláře s odletem z Brna nebo Ostravy. Cena zájezdu 10 990 Kč zahrnuje letenky, letištní transfer, ubytování ve 4* hotelu, stravování formou all inclusive a služby delegáta. Na Zakynthosu strávíte celkově 8 dní, během kterých můžete poznávat ostrov, šnorchlovat se želvami či jen odpočívat na písečných plážích. V našem online průvodci ostrovem naleznete spoustu zajímavých tipů, co na ostrově navštívit. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou). Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu. 

Dovolenou v hotelu Strofades Beach Alexandria Club rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (a recenze si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Brna či Ostravy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 10990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!